Szanowni Państwo,

nadal przyjmujemy zapisy pacjentów i zapraszamy do składania deklaracji. Nasza placówka jest małą, rodzinną przychodnią, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze, w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), usługi medyczne świadczą:

Interniści:

lekarz specjalista chorób wewnętrznych                   Stanisława Szumilas-Jurczyk

Pediatra:

lekarz specjalista chorób dziecięcych                       Andrea Gagaczowski

pielęgniarki środowiskowo – rodzinne

położna środowiskowa

Jednocześnie zapraszamy wszystkich pacjentów do skorzystania z porady:

lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej                Teresy Tokarskiej

W przychodni dysponujemy własnymi gabinetami rehabilitacyjnymi, w których pacjenci ze skierowaniem od naszych lekarzy przyjmowani są w pierwszej kolejności.

Na miejscu wykonujemy badania laboratoryjne, a odbiór wyników odbywa się w tym samym dniu. W Laboratorium Toksykologii Metali Ciężkich Fundacji wykonujemy badania na zawartość metali ciężkich we krwi dzieci i dorosłych. Dla dzieci zapisanych w naszej przychodni, które wyjeżdżają z Fundacją na turnusy profilaktyczno-lecznicze, badania na zawartość ołowiu we krwi wykonujemy bezpłatnie.

Nasza placówka świadczy usługi medyczne w godzinach pracy przychodni:

od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 -18.00.

Do pobrania: Deklaracja wyboru lekarza poz/pielęgniarki/położnej